Autor wpisu: Zespół DUNEKO – eksperci zajmujący się energetyką oraz termodynamiką.  Specjalizują się w odnawialnych źródłach energii, w tym pompach ciepła i panelach słonecznych.

Magda Gessler przy polskiej pompie ciepła od Duneko

Jak przestać płacić wysokie rachunki za ogrzewanie?

Nie tylko gwiazdy pokazały w swoich domach DUNEKO jako źródło ogrzewania. Także tysięcy klientów odkryło, że pompa ciepła od nas to jedyne skuteczne i najkorzystniejsze rozwiązanie dla ogrzania domu.

Zamontuj pompę ciepła od Duneko już dzisiaj i zmniejsz rachunki za ogrzewanie nawet o 80%
Wiesz dlaczego zajmujemy się pompami ciepła? Kochamy wolność, niezależność, wysoką jakość i chcemy zadbać o naszą planetę.

Niestety, galopująca inflacja, zmiany na rynku energetycznym, niepewna przyszłość i wzrost cen dosłownie wszystkiego potrafią przyprawić człowieka o dreszcze. Czy wyobrażasz sobie w ogóle jak to jest, nie móc ogrzać własnego domu?

Niestety problemy z dostępem do opału już nie są tylko smutną i niemożliwą do spełnienia wizją przyszłości. Aż 40% gospodarstw w Polsce ogrzewa swoje domy gazem, którego może lada dzień zwyczajnie zabraknąć lub jego cena poszybuje tak bardzo do góry, że przeciętnej polskiej rodziny nie będzie stać na ogrzewanie.

Do tego dochodzą restrykcje, jakie nakłada na państwa członkowskie Unia Europejska – teraz nie tylko opalanie węglem, ale i gazem będzie politycznie nie na miejscu, a z czasem może być całkowicie zakazane.

Dobrze trafiłeś! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zrób pierwszy krok teraz i zadzwoń do nas!

Weź sprawy w swoje ręce i nie daj się zaskoczyć

Czym zatem ogrzać dom, jeśli nie opałem lub gazem? Odpowiedź płynie prosto z natury. Dlaczego by nie wykorzystać naturalnego ciepła, jakie wytwarza ziemia, powietrze lub woda? Masz je na wyciągnięcie ręki na swojej działce- wystarczy po nie sięgnąć, montując pompę ciepła. Nie pozwól sobą manipulować, nie daj się więcej zaskakiwać podwyżkami! Weź sprawy w swoje ręce i daj swojej rodzinie więcej niezależności i spokoju ducha.

Wyobrażasz sobie w ogóle zimę bez ogrzewania, bo na przykład zabraknie węgla? Czym wtedy ogrzejesz dom? Masz już jakiś plan B? Pewnie niekoniecznie. Dlatego właśnie warto myśleć perspektywicznie – nie będzie lepiej, trzeba się nastawić na kompletnie inny sposób myślenia.

Już nie wystarczy zaufać, że państwo o nas zadba lub w razie potrzeby dostaniesz zasoby do ogrzania – jeśli sytuacja gospodarcza się nie poprawi, rząd nie będzie w stanie pomóc na dłuższą metę każdemu.

Przed zakończeniem programu, data wygasa już wkrótce!

Pompy ciepła od DUNEKO – jak przestać płacić wysokie rachunki za ogrzewanie?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Możesz nie tylko zredukować rachunki za ogrzewanie nawet o ponad 80 procent, możesz całą instalację pompy ciepła mieć prawie za darmo!

Nasi specjaliści nie tylko dobiorą dla Twojego domu najlepsze rozwiązania technologiczne, ale też wypełnią dla Ciebie wniosek na refundację pompy ciepła w rządowym programie Czyste Powietrze! Spiesz się, dopóki jeszcze to dofinansowanie jest. Z nami to w stu procentach możliwe!

Przed zakończeniem programu, data wygasa już wkrótce!

Podaruj sobie niezależność zanim będzie za późno!

Nie musisz być wiecznie zależny od gospodarczych, politycznych i ekonomicznych fluktuacji. Korzystając z OZE, czyli alternatywnych źródeł energii, możesz być całkiem wolny od nieustannych trosk związanych z tym, czy będziesz w stanie zapewnić podstawowe, godne warunki do życia swojej rodzinie.

Pomyśl tylko – nie będziesz musiał w ogóle myśleć o niczym – ani o zgromadzeniu co roku odpowiedniej ilości opału, ani o sposobie jego przechowywaniu, ani o montażu co rusz to nowych kotłów- w zależności od sytuacji gospodarczej.

Masz spokój i wiesz, że ciepło będziesz mieć po prostu zawsze. Zdecyduj na to, by szczęśliwie i spokojnie prowadzić życie i zwyczajnie nie przejmować się nowymi zasadami, bo one zwyczajnie przestaną Cię dotyczyć.

Nasze pompy ciepła obejmujemy Energetyczną Tarczą DUNEKO, ale wyobraź sobie tę panikę i chęć uniezależnienia się na ostatnią chwilę każdego, kogo jeszcze będzie na to stać, jak gospodarka znów spłata nam figla.

Staramy się, by nasze magazyny były zawsze pełne i mamy kontakt z różnymi producentami wszystkich części, na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie zagwarantować montaż i obsługę niemal od ręki, jednak nie wiemy co przyniesie przyszłość.
Jeśli nadal będą takie problemy z opałem i fluktuacjami na rynku, z pewnością coraz więcej Polaków zapragnie niezależności. To już nie są przelewki. Zdecyduj się na montaż pomp ciepła od DUNEKO zanim będzie za późno! Nie musisz być ofiarą zmian gospodarczych – uwolnij się już dziś.

Dobrze trafiłeś! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zrób pierwszy krok teraz i zadzwoń do nas!

Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak

Autorski nadzór merytoryczny nad artykułami prowadzi Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak – Przedstawiciel Polski w EUROTHERM Committee Unii Europejskiej z Zakładu Przepływu Ciepła i Energetyki Jądrowej, profesor Politechniki Śląskiej cytowany według Google Scholar 3437.

Prof. dr hab. inż. Andrzej J. Nowak specjalizuje się w modelowaniu matematycznym procesów przepływu ciepła, numerycznej mechanice płynów, sprzężonych procesach transportu ciepła i masy, procesach zmiany fazy, problemach odwrotnych w wymianie ciepła, procesach wymiany biociepła, równaniach stanów gazów rzeczywistych, pompach ciepła i zastosowaniach strumienic w chłodnictwie, równowadze chemicznej w roztworach czynników rzeczywistych.

Biografia, przebieg pracy i osiągnięcia naukowe:
Profesor zwyczajny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, od października 2007. Ponadto profesor zwyczajny, Uniwersytet Neapolu „Parthenope”, od czerwca 2019,
Profesor nadzwyczajny tytularny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, od maja 2005,
Cytowalność prac Profesora Andrzeja J.Nowaka wynosi 2452 na podstawie Google Scholar.
Profesor nadzwyczajny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskie, 1 maja 2003 – 4 kwietnia 2005
Profesor wizytujący, Wessex Institute of Technology.
Współorganizator i organizator międzynarodowych konferencji naukowych w tym: Europejskiej Konferencji Nauk-termalnych European Thermal-Sciences Conference zorganizowanej pod auspicjami Komitetu EUROTHERM, 19-23 czerwca 2016, Kraków, Polska.

Zobacz film i dowiedz się więcej

Zobacz również