Autor wpisu: Zespół DUNEKO – eksperci zajmujący się energetyką oraz termodynamiką.  Specjalizują się w odnawialnych źródłach energii, w tym pompach ciepła i panelach słonecznych.

Konsultanka Duneko od spraw dofinansowań dla pomp ciepła

4 proste kroki do uzyskania pompy ciepła w dofinansowaniu.

4 proste kroki do taniego ogrzewania – idziemy obok Ciebie!

Krok 1: Kwalifikacja domu do bezzwrotnego dofinansowania – skontaktuj się z nami przez infolinię bądź podaj numer – oddzwonimy natychmiast. Ustalimy wizytę naszych inżynierów i doradców energetycznych w celu sprawdzenia Twojego domu pod kątem otrzymania dofinansowania. Nie musisz się obawiać – pomagamy we wszystkim – wypełnimy i złożymy wniosek o dofinansowanie za Ciebie.

Krok 2: Bezpłatny audyt i spotkanie z doradcą energetycznym DUNEKO – Dzięki opracowanym przez naszych inżynierów algorytmom doboru pomp ciepła możesz być pewien, że efektywność dostarczonych przez nas rozwiązań będzie maksymalnie wydajna. Algorytm doboru urządzeń DUNEKO jest objęty zgłoszeniem patentowym- możesz więc liczyć na unikalną na skalę światową obsługę w najniższej rynkowej cenie.

Krok 3: Przygotowanie Dofinansowania – Pomagamy we wszystkim – od wypełnienia do złożenia wniosku. Nie musisz się obawiać formalności, możesz nam zaufać, mamy 100 % skuteczności uzyskiwania bezzwrotnego dofinansowania.

Krok 4: Montaż – Inżynierowie z nami współpracujący to profesjonaliści w każdym calu. Ich rozległa wiedza i doświadczenie przyczyni się do Twojego komfortu i efektywności pracy naszych urządzeń.

Dobrze trafiłeś! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zrób pierwszy krok teraz i zadzwoń do nas!

Profesor zwyczajny dr. hab Andrzej J. Nowak odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej wypowiedział się przed kamerą w głównej siedzibie naszej firmy o pompie ciepła i DUNEKO :
“Sprężarkowa pompa ciepła pobiera energię z powietrza i sprężając czynnik roboczy, pozwala na uzyskanie ciepłej wody w domu. Podstawy termodynamiczne, technologia i aktualny system wsparcia dla obywateli powodują, że pompa ciepła jest dzisiaj najkorzystniejszym rozwiązaniem dla użytkowników indywidualnych.”

Nasze motto: “Bo to tak wiele, dostrzec Twoje wnętrze – będąc na zewnątrz”

Zakup to nie koniec. Jesteśmy tutaj dla Ciebie – naszą misją jest niesienie wsparcia na każdym etapie współpracy. Pragniemy dawać Polakom doskonałe rozwiązania cieplne, które dadzą im oszczędność, zysk i bezpieczeństwo. Chcemy być dyspozycyjni dla Ciebie o każdej porze. Reagujemy szybciej niż ktokolwiek na rynku, przemierzamy zawsze kilometr dalej niż inni u Twego boku, dając Ci więcej.

Patrzymy tam, gdzie wzrok nie sięga w trosce o dobro klientów – poszukujemy najlepszych rozwiązań technologicznych oraz profesjonalnych fachowców, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. To nie gwiazdy, które nas polecają a klienci są naszym drogowskazem oraz busolą działalności Duneko Polska Sp. z o.o. “Bo to tak wiele, poznać ich wnętrze, będąc na zewnątrz”.

Wspólnie dbamy o nasz Dom – naszą planetę. Nie tylko proponujemy CI technologie, które przyczynią się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery – idziemy o krok dalej. Chcemy pozostawić po sobie świadectwo, dla naszych dzieci, przyszłych pokoleń i całego świata. Dziękujemy, że nas wybierasz!

Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak

Autorski nadzór merytoryczny nad artykułami prowadzi Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak – Przedstawiciel Polski w EUROTHERM Committee Unii Europejskiej z Zakładu Przepływu Ciepła i Energetyki Jądrowej, profesor Politechniki Śląskiej cytowany według Google Scholar 3437.

Prof. dr hab. inż. Andrzej J. Nowak specjalizuje się w modelowaniu matematycznym procesów przepływu ciepła, numerycznej mechanice płynów, sprzężonych procesach transportu ciepła i masy, procesach zmiany fazy, problemach odwrotnych w wymianie ciepła, procesach wymiany biociepła, równaniach stanów gazów rzeczywistych, pompach ciepła i zastosowaniach strumienic w chłodnictwie, równowadze chemicznej w roztworach czynników rzeczywistych.

Biografia, przebieg pracy i osiągnięcia naukowe:
Profesor zwyczajny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, od października 2007. Ponadto profesor zwyczajny, Uniwersytet Neapolu „Parthenope”, od czerwca 2019,
Profesor nadzwyczajny tytularny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, od maja 2005,
Cytowalność prac Profesora Andrzeja J.Nowaka wynosi 2452 na podstawie Google Scholar.
Profesor nadzwyczajny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskie, 1 maja 2003 – 4 kwietnia 2005
Profesor wizytujący, Wessex Institute of Technology.
Współorganizator i organizator międzynarodowych konferencji naukowych w tym: Europejskiej Konferencji Nauk-termalnych European Thermal-Sciences Conference zorganizowanej pod auspicjami Komitetu EUROTHERM, 19-23 czerwca 2016, Kraków, Polska.

Zobacz film i dowiedz się więcej

Zobacz również