duneko mikro

Zasobnik ciepłej wody użytkowej DUNEKO

gorąca kąpiel w mgnieniu oka.

Horyzont niezrównanej jakości zasobników które DUNEKO produkuje, osiągamy poprzez przekraczanie granic rynkowych, dając technologię sięgającą dalej niż etymologia słów “ Jakość i wydajność” . Sprawdź certyfikat który otrzymaliśmy.

duneko mikro

posłuchaj wypowiedzi naszych klientów

odkryj korzyści, które przynosi instalacja pomp ciepła od duneko

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

duneko mikro

Odkryj pionierską technologię

Pomp ciepła poza skalą

Do naszych instalacji dobieramy zawsze najlepsze dla danego domu i danej rodziny rozwiązania. Inne elementy dobierzemy do małego, dwuosobowego domku, a całkiem inne dla czteroosobowej rodziny, która ma do dyspozycji dwie łazienki.

Nie proponujemy uniwersalnych rozwiązań, tylko razem z Tobą projektujemy Twoją przyszłość. Od tego, ile litrów ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) zużywa Twoja rodzina, powinna zależeć wielkość zasobnika. Niezależnie od źródła zasilania, to bardzo ważny aspekt. Nie ma nic bardziej denerwującego, niż ciepła woda, która się skończy podczas prysznica.

duneko mikro

Duneko pompy ciepła

To nie postęp, to przełom

image 4

Mianowany PRZEZ PREZYDENTA

Profesor dr. hab Andrzej J. Nowak
Dział Badań i rozwoju DUNEKO, konsultant naukowy

Podstawy termodynamiczne, technologia i aktualny system wsparcia dla obywateli powodują, że pompa ciepła jest dzisiaj najkorzystniejszym rozwiązaniem dla użytkowników indywidualnych celem ogrzania domu.

Profesor dr. hab Andrzej J. Nowak
Tabela oszczędności grzania pompą ciepła względem innych źródeł ciepła

Liczby mówią
same za siebie!

Pompa ciepła to najtańsza forma ogrzewania na świecie. Idź z duchem rozwoju technologii technik cieplnych wykorzystując termodynamikę do granic możliwości.
3 KLUCZOWE FUNKCJE : ogrzewanie, chłodzenie i grzanie wody użykowej.
65 °C EKSTREMALNIE WYSOKA TEMPERATURA na wyjściu z pompy ciepła.
-25 °C SKRAJNIE NISKA TEMPERATURA zachowania wydajności pompy ciepła.
COP = 5,6 ULTRA WYSOKI WSPÓŁCZYNNIK dostarczonego ciepła do ilości energii elektrycznej zużytej przez pompę

Statystyczny Polak zużywa około 50 litrów ciepłej wody dziennie. W przypadku instalacji z pompą ciepła od DUNEKO, dobór odpowiedniego zasobnika ma kolosalne znaczenie. Źle dobrany zasobnik może spowodować taktowanie pompy, a tym samym zmniejszyć jej wydajność i żywotność. Dlatego właśnie tak dużą wagę przykładamy do audytu i doboru wszystkich elementów tak profesjonalnie, jak tylko jest to możliwe.

Rezerwuję pompę w dofinansowaniu

– zostaw swój numer. Oddzwonimy w ciągu 28 sekund!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Polska Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.

Rozwiń Ukryj
zabezpieczone