POSŁUCHAJ CO MÓWIĄ

NASI KLIENCI

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

NIEZAWODNE PANELE FOTOWOLTAICZNE DUNEKO W ATRAKCYJNEJ CENIE

ORAZ DOFINANSOWANIU Z POMPĄ CIEPŁA

Zobacz film i dowiedz się więcej

KALKULATOR FOTOWOLTAIKI – OBLICZ OPŁACALNOŚĆ

Dzięki bezpłatnemu kalkulatorowi stworzonemu przez naszą firmę, możesz poznać ile wyniesie Twój rachunek za prąd w 2023 bez paneli słonecznych oraz jak wiele zaoszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaiki.

Kalkulator Fotowoltaiki

Stan obecny

Rachunek 2023

Wycena


wróć
kWh
Polityka prywatnościAdministratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Pompy Ciepła Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.
Przejdź dalej

wyobraź sobie bezpłatny Prąd

Dzięki panelom fotowoltaicznym w dofinansowaniu Państwa polskiego. Z DUNEKO to możliwe.
Załatwimy dofinansowanie – resztę zapłacisz PO MONTAŻU – w mikro ekoratach 78zł/miesiąc. ODKRYJ jakość ponad skalą.

OSTANI MOMENT na FOTOWOLTAIKĘ PRZED KRYZYSEM CENOWYM PRĄDU

Możesz przepłacać za prąd albo odebrać dofinansowanie z nowego programu na panele fotowoltaiczne. Duneko to polecana przez tysiące Rodzin, Gwiazd i Naukowców organizacja dbająca o dobro klienta ze szczególną troską i precyzją.

Z nami dostajesz najdłuższą gwarancje oraz pewne dofinansowanie.

Precyzyjne obliczenia bezpłatnie, możemy wykonać bezpośrednio na miejscu u każdego klienta przy użyciu urządzeń pomiarowychn- w trosce o bezpieczeństwo energetyczne polskich rodzin. Jako jedyna firma w Polsce, opracowaliśmy algorytm doboru mocy instalacji który trafił do Urzędu Patentowego RP a nasz dział badań i rozwoju tworzy Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak mianowany przez Prezydenta RP.

FOTOWOLTAIKA DOFINANSOWANIE 2023

DUNEKO – mamy sto procent skuteczności w uzyskiwaniu dofinansowania do kwoty 49 500 zł dzięki współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Duneko wypełnia wszelkie dokumenty potrzebne do uzyskania dotacji, w sposób ekspresowy realizuje dotacje dla klientów a następnie montuje technologię przyszłości – pompy ciepła i panele fotowoltaiczne.

FOTOWOLTAIKA OPŁACALNOŚĆ

Dział badań i rozwoju na naszej stronie tworzy Profesor Zwyczajny Andrzej Nowak mianowany przez Prezydenta RP. To także przedstawiciel Polski w Europejskiej Komisji Eurotherm . Cytując słowa Profesora, : „Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne to dzisiaj najkorzystniejsza forma ogrzewania domu dla użytkowników indywidualnych ” . Rozwój nauki oraz technologii materiałowej, doprowadził do przełomu w zakresie ogniw prądotwórczych. Zastosowanie najbardziej wydajnych i niezawodnych paneli słonecznych prowadzi do niezależności energetycznej oraz swoistej tarczy przed dalszym wzrostami cen prądu.

Panele fotowoltaiczne i Pompa ciepła

Duneko

Twoje
ciepło

Twoja
polska gwarancja

TwÓJ
Bezpłatny prąd i CIepło

Twoja
Oszczędność

BUSOLA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

bezpieczeństwo energetyczne polskich rodzin oraz ich ciepło, są drogowskazem i wektorem działalności DUNEKO Pompy Ciepła Sp. z o.o. – firma dla której jakość i montaż paneli fotowoltaicznych oraz urządzeń grzewczych jest nadrzędnym celem.

PAnele fotowoltaiczne i Pompa ciepła

Zaprojektowana pod kątem trwałości
i wydajności grzewczej. Pionierska technologia, bogactwo funkcji, ekstremalny progres.

JAKA FOTOWOLTAIKA DO DOMU 120 m2 , 130 m2 , 150 m2, 180 m2 , 200 m2?

Kalkulator który przygotowaliśmy jest pierwszym poglądowym krokiem który może Państwu pomóc określić wstępnie zapotrzebowanie energetyczne.

Wybranie profesjonalnej firmy która zatrudnia inżynierów którzy mogą precyzyjnie dobrać instalacje jest kluczowe. Sprzedaż niepoprawnej mocy instalacji może okazać się wielką pułapką dla inwestora. Natomiast doskonały dobór a następnie współpraca z nami poprzez pozyskanie dofinansowania i płatność w mikro ratach po montażu – powoduje wolność i niezależność energetyczną na następne pokolenia przez 20-30 lat.

Celem precyzyjnego doboru który zapewni bezpieczeństwo na następne lata, uprzejmie prosimy o kontakt celem odbioru darmowej porady w zakresie ogrzewania i dofinansowania.