Kalkulator fotowoltaiki dostępny na naszej stronie to wygodne i intuicyjne narzędzie. Bez problemu poradzisz sobie z jego obsługą, nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z takiego rozwiązania. Kalkulator fotowoltaiki 2023 wykonuje obliczenia zgodnie z przyjętymi przez rząd ustaleniami, zgodnie z którymi po przekroczeniu pewnego poziomu zużycia prądu, będziesz płacić więcej.

duneko mikro

posłuchaj wypowiedzi naszych klientów

odkryj korzyści, które przynosi instalacja pomp ciepła od duneko

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

duneko mikro

NIEZAWODNE PANELE FOTOWOLTAICZNE DUNEKO W ATRAKCYJNEJ CENIE

ORAZ DOFINANSOWANIU Z POMPĄ CIEPŁA

Zobacz film i dowiedz się więcej

KALKULATOR FOTOWOLTAIKI – OBLICZ OPŁACALNOŚĆ

Dzięki bezpłatnemu kalkulatorowi stworzonemu przez naszą firmę, możesz poznać ile wyniesie Twój rachunek za prąd w 2023 bez paneli słonecznych oraz jak wiele zaoszczędzisz dzięki instalacji fotowoltaiki.

Kalkulator opłacalności fotowoltaiki — dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Darmowy kalkulator fotowoltaiki pozwoli Ci ocenić, ile zaoszczędzisz w tym roku, jeśli zrezygnujesz z komercyjnego dostawcy prądu na rzecz instalacji fotowoltaicznej. Powinieneś także przyjrzeć się bliżej korzyściom, które dają moduły solarne. Najważniejsze z nich to:

  • niższe rachunki za prąd,
  • niezależność od podwyżek cen prądu,
  • trwałość paneli fotowoltaicznych,
  • korzystny wpływ na środowisko.

Panele słoneczne wytwarzają energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Jest to odnawialne, a więc niewyczerpane źródło. Dzięki niemu Ty możesz cieszyć się darmowym prądem. Instalacje solarne cieszą się coraz większą popularnością głównie ze względu na to, że pozwalają uniezależnić się od podwyżek cen prądu.

Kalkulator Fotowoltaiki

Stan obecny

Rachunek 2023

Wycena


wróć
kWh
Polityka prywatnościAdministratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Polska Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.
Przejdź dalej
Panele fotowoltaiczne na dachu

wyobraź sobie bezpłatny Prąd

Dzięki panelom fotowoltaicznym w dofinansowaniu Państwa polskiego. Z DUNEKO to możliwe.
Załatwimy dofinansowanie – resztę zapłacisz PO MONTAŻU – w mikro ekoratach 78zł/miesiąc. ODKRYJ jakość ponad skalą.

OSTANI MOMENT na FOTOWOLTAIKĘ PRZED KRYZYSEM CENOWYM PRĄDU

Możesz przepłacać za prąd albo odebrać dofinansowanie z nowego programu na panele fotowoltaiczne. Duneko to polecana przez tysiące Rodzin, Gwiazd i Naukowców organizacja dbająca o dobro klienta ze szczególną troską i precyzją.

Z nami dostajesz najdłuższą gwarancje oraz pewne dofinansowanie.

Panele fotowoltaiczne na działce

Precyzyjne obliczenia bezpłatnie, możemy wykonać bezpośrednio na miejscu u każdego klienta przy użyciu urządzeń pomiarowychn- w trosce o bezpieczeństwo energetyczne polskich rodzin. Jako jedyna firma w Polsce, opracowaliśmy algorytm doboru mocy instalacji który trafił do Urzędu Patentowego RP a nasz dział badań i rozwoju tworzy Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak mianowany przez Prezydenta RP.

FOTOWOLTAIKA DOFINANSOWANIE 2023

DUNEKO – mamy sto procent skuteczności w uzyskiwaniu dofinansowania do kwoty 49 500 zł dzięki współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Duneko wypełnia wszelkie dokumenty potrzebne do uzyskania dotacji, w sposób ekspresowy realizuje dotacje dla klientów a następnie montuje technologię przyszłości – pompy ciepła i panele fotowoltaiczne.

Kalkulator opłacalności fotowoltaiki 2023

Montaż paneli fotowoltaicznych w czasie, gdy ceny prądu są bardzo wysokie, to doskonałe rozwiązanie. Jeśli autokonsumpcja gospodarstwa domowego jest na wysokim poziomie, to inwestycja ta może zwrócić się w dość krótkim czasie. Wszystko zależy od wydajności i mocy paneli oraz tego, ile energii domowej zużywa Twoje gospodarstwo.

Polski rząd wprowadził wsparcie, które ma zapewnić ochronę przed wysokimi cenami energii elektrycznej. W praktyce oznacza to, że do określonego zużycia prądu jego cena będzie taka sama jak w styczniu 2022 roku. Dla gospodarstw domowych jest to 2 000 kWh rocznie. Po przekroczeniu tego limitu ceny energii wzrosną nawet o 60%. Jeśli więc w Twoim domu zużycie jest o wiele większe, to wiąże się to z dużymi kosztami. Możesz im zapobiec, wybierając instalację fotowoltaiczną.

FOTOWOLTAIKA OPŁACALNOŚĆ

Dział badań i rozwoju na naszej stronie tworzy Profesor Zwyczajny Andrzej Nowak mianowany przez Prezydenta RP. To także przedstawiciel Polski w Europejskiej Komisji Eurotherm . Cytując słowa Profesora, : „Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne to dzisiaj najkorzystniejsza forma ogrzewania domu dla użytkowników indywidualnych ” . Rozwój nauki oraz technologii materiałowej, doprowadził do przełomu w zakresie ogniw prądotwórczych. Zastosowanie najbardziej wydajnych i niezawodnych paneli słonecznych prowadzi do niezależności energetycznej oraz swoistej tarczy przed dalszym wzrostami cen prądu.

Kalkulator fotowoltaiki — ile kW potrzebne jest dla Twojego domu?

Opracowany przez nas kalkulator mocy fotowoltaiki, z którego korzystamy podczas doboru instalacji do indywidualnych potrzeb klientów, opiera się na autorskim, innowacyjnym algorytmie. Pozwala szybko, a co najważniejsze dokładnie, obliczyć moc, jaką powinny mieć panele. Wszystkie niezbędne pomiary wykonujemy u klienta, a na podstawie otrzymanych wyników dopasowujemy całą instalację.

Moc paneli dobiera się na podstawie realnego zapotrzebowania gospodarstw domowego na energię elektryczną. Im jest ona większa, tym wydajniejsza instalacja jest potrzebna. Jest to bardzo ważne, gdyż zbyt słabe panele nie wyprodukują odpowiedniej ilości energii. Z kolei za mocna instalacja i tak nie będzie w stanie pracować w pełni wydajnie, a tylko narazi Cię na dodatkowe koszty. Zaufaj specjalistom z firmy Duneko i powierz nam decyzję związaną z doborem parametrów instalacji fotowoltaicznej.

Kalkulator fotowoltaiki online — jak z niego skorzystać?

Kalkulator zwrotu fotowoltaiki to rozwiązanie przeznaczone dla każdego, kto myśli o montażu paneli fotowoltaicznych, ale z różnych przyczyn nie podjął ostatecznej decyzji. Doskonale wiemy, że wiąże się to z poważną inwestycją, dlatego musisz przekonać się, że jest opłacalne rozwiązanie także dla Ciebie.

Aby uruchomić kalkulator zwrotu fotowoltaiki, musisz uzupełnić wszystkie niezbędne pola. Wpisz, ile wynoszą Twoje miesięczne lub roczne rachunki i przejdź dalej. Algorytm obliczy, jakie jest roczne zużycie energii w Twoim domu oraz czy mieścisz się w limicie. Otrzymasz przejrzystą symulację, dzięki której dowiesz się, ile średnio wynosiły Twoje rachunki w zeszłym roku, a ile zapłacisz w obecnym. Kalkulator fotowoltaiki po zmianach cen prądu wskaże Ci także, ile możesz zaoszczędzić, jeśli zdecydujesz się na montaż instalacji fotowoltaicznej.

W kolejnym kroku otrzymasz także dokładne wyliczenia dotyczące tego, na jakim poziomie jest zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu, a także, jaka moc paneli będzie najlepsza w Twoim przypadku. Algorytm obliczy także, na jakim poziomie będzie spodziewana autokonsumpcja, oraz ile energii będziesz musiał sprzedać, oraz kupić. Kalkulator podpowie również, w jakiej wysokości możesz otrzymać dofinansowanie.

Ogromną zaletą tego narzędzia jest to, że możesz z niego skorzystać w dowolnej chwili. Bez wychodzenia z domu dowiesz się, czy montaż paneli jest dla Ciebie opłacalny. Sprawdź, ile dokładnie możesz zaoszczędzić, korzystając z energii odnawialnej i skontaktuj się z naszymi doradcami, aby omówić szczegóły.

Firma DUNEKO jako jedyna w Polsce zapewnia kompleksową pomoc w zdobyciu dofinansowania. Rozpoczynając współpracę z nami, masz pewność, że na pewno je otrzymasz.

duneko mikro

Panele fotowoltaiczne i Pompa ciepła

Duneko

Group 1024

Twoje
ciepło

Group 1024 1

Twoja
polska gwarancja

Group 1024 2

TwÓJ
Bezpłatny prąd i CIepło

Group 1024 3

Twoja
Oszczędność

Rodzina przed domem i z pompą ciepła duneko

BUSOLA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

bezpieczeństwo energetyczne polskich rodzin oraz ich ciepło, są drogowskazem i wektorem działalności DUNEKO Polska Sp. z o.o. – firma dla której jakość i montaż paneli fotowoltaicznych oraz urządzeń grzewczych jest nadrzędnym celem.

PAnele fotowoltaiczne i Pompa ciepła

Zaprojektowana pod kątem trwałości
i wydajności grzewczej. Pionierska technologia, bogactwo funkcji, ekstremalny progres.

Pompa ciepła Duneko

JAKA FOTOWOLTAIKA DO DOMU 120 m2 , 130 m2 , 150 m2, 180 m2 , 200 m2?

Kalkulator który przygotowaliśmy jest pierwszym poglądowym krokiem który może Państwu pomóc określić wstępnie zapotrzebowanie energetyczne.

Wybranie profesjonalnej firmy która zatrudnia inżynierów którzy mogą precyzyjnie dobrać instalacje jest kluczowe. Sprzedaż niepoprawnej mocy instalacji może okazać się wielką pułapką dla inwestora. Natomiast doskonały dobór a następnie współpraca z nami poprzez pozyskanie dofinansowania i płatność w mikro ratach po montażu – powoduje wolność i niezależność energetyczną na następne pokolenia przez 20-30 lat.

Celem precyzyjnego doboru który zapewni bezpieczeństwo na następne lata, uprzejmie prosimy o kontakt celem odbioru darmowej porady w zakresie ogrzewania i dofinansowania.