duneko mikro

Zbiornik buforowy

perspektywie szczytu jakości.

Zbiornik buforowy produkcji Duneko Polska Sp. z o.o. – w perspektywie szczytu jakości.
Powłoka tytanowa, szkliwiona emalia, najgrubsza termoizolacja, stalowa konstrukcja.

duneko mikro

posłuchaj wypowiedzi naszych klientów

odkryj korzyści, które przynosi instalacja pomp ciepła od duneko

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

duneko mikro

Odkryj pionierską technologię

Pomp ciepła poza skalą

Poza samą pompą ciepła i jej doborem w zależności od działki, lokalnego klimatu i innych warunków dobieramy także całą instalację. Jednym z najważniejszych jej elementów jest bufor do pompy ciepła, który jest swoistym magazynem energii cieplnej w postaci ogrzanej wody, która następnie ma trafić do instalacji grzewczej i ogrzać Twój dom.
Nie trzeba wspominać, że od jakości i parametrów izolacyjnych buforu zależy efektywność grzewcza wybranej pompy – nie chcemy przecież niepotrzebnie wytracać nagromadzonego ciepła, przechowując wodę w nieodpowiednim zbiorniku.

Rezerwuję pompę w dofinansowaniu

– zostaw swój numer. Oddzwonimy w ciągu 28 sekund!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Polska Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.

Rozwiń Ukryj
zabezpieczone

Dlatego właśnie oferujemy bufory z wewnętrzną szkliwioną emalią i powłoką tytanową. Cała konstrukcja wykonana jest ze stali, która przekracza grubość standardową więc wraz z najgrubszą rynkową izolacją, oferujemy doskonałą termoizolację cieplną, które są gwarancją jeszcze mniejszych strat ciepła w zbiornikach z wodą ciepłą.

Magda Gessler przy pompie ciepła

Dom Magdy Gessler

Dosyć! Przestańcie płacić absurdalne koszty za ogrzewanie. Odbierzcie jeszcze dzisiaj, dofinansowanie na sprawdzoną, najlepszą pompę ciepła od DUNEKO! Ogrzejcie dom, zadzwońcie teraz!

Group 1107

CEZARY ŻAK POLECA DUNEKO SETKOM TYSIĘCY FANÓW W INTERNECIE

„Koniec przepłacaniem za ogrzewanie , koniec z węglem, ekogroszkiem, gazem. Pompa ciepła – to najbardziej wydajna i wygodna forma ogrzewania. Ja osobiście polecam pompę ciepła od DUNEKO, wiecie dlaczego? Nie dość że załatwią wam dofinansowanie, dobiorą pompę ciepła to jeszcze zainstalują i dostaniecie najdłuższą gwarancję, naprawdę warto. Polecam, Cezary Żak „

Cezary Żak przy pompie ciepła od Duneko

Tylko najlepszej jakości zbiorniki zaopatrzone w doskonałą izolację zapewnią więc efektywną pracę całej instalacji, a co za tym idzie jeszcze bardziej obniżą Twoje rachunki. Dobrze dobrany bufor zapobiega także taktowaniu pompy ciepła- a więc jej nieefektywnej pracy w okresach zmniejszonego zapotrzebowania na ciepło.