Duneko

to nie tylko 100 % oddanie Twojemu dobru. To także 100 % skuteczności w uzyskaniu dofinansowania.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie dofinansowania . Na bierząco, każdego dnia pracujemy z Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Znamy warunki rządowych dotacji na pompę ciepła i realizujemy wnioski lepiej niż ktokolwiek inny. Nie doradzamy, wypełniamy za Ciebie wniosek i realizujemy dofinansowanie. To nasza specjalność i gwarancja skuteczności.

Dom Magdy Gessler

Dosyć! Przestańcie płacić absurdalne koszty za ogrzewanie. Odbierzcie jeszcze dzisiaj, dofinansowanie na sprawdzoną, najlepszą pompę ciepła od DUNEKO! Ogrzejcie dom, zadzwońcie teraz!

CEZARY ŻAK POLECA DUNEKO SETKOM TYSIĘCY FANÓW W INTERNECIE

„Koniec przepłacaniem za ogrzewanie , koniec z węglem, ekogroszkiem, gazem. Pompa ciepła – to najbardziej wydajna i wygodna forma ogrzewania. Ja osobiście polecam pompę ciepła od DUNEKO, wiecie dlaczego? Nie dość że załatwią wam dofinansowanie, dobiorą pompę ciepła to jeszcze zainstalują i dostaniecie najdłuższą gwarancję, naprawdę warto. Polecam, Cezary Żak „

posłuchaj wypowiedzi naszych klientów

odkryj korzyści, które przynosi instalacja pomp ciepła i fotowoltaiki od duneko

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

Poszły z nami tysiące rodzin a nawet znanych osób ze świata kultury, mediów, nauki i sztuki. Możesz przestać płacić za ogrzewanie bądź tracić nadal każdego dnia. Masz wybór.

Rezerwuję pompę w dofinansowaniu

– zostaw swój numer. Oddzwonimy w ciągu 28 sekund!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Pompy Ciepła Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.

Rozwiń Ukryj

Zobacz co mówią o nas

Gwiazdy, Naukowcy oraz klienci