Montaż dokładny w każdym calu

– termomodernizacja kotłowni.

O tym, czy instalacja będzie działać prawidłowo decyduje nie tylko odpowiedni dobór komponentów i urządzeń, ale także poprawny ich montaż. Dlatego, że stawiamy na najwyższą jakość, mamy do dyspozycji sprawdzony, wykwalifikowany, certyfikowany zespół, który dokonuje montażu instalacji. 

Wszelkie nasze działania wykonywane są ze wsparciem dydaktycznym profesora mianowanego przez Prezydenta Rzeczpospolitej Andrzeja J. Nowaka. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia – Twoje oszczędności są naszą dumą. 

posłuchaj wypowiedzi naszych klientów

odkryj korzyści, które przynosi instalacja pomp ciepła i fotowoltaiki od duneko

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

Odkryj pionierską technologię

Pomp ciepła poza skalą

To właśnie dlatego klienci wciąż do nas wracają i są zadowoleni z naszych usług. Jeśli pozbywasz się starych urządzeń, zespół instalatorów DUNEKO, niesie pomoc także w utylizacji starego pieca oraz w uzyskaniu zaświadczenia o utylizacji – BEZPŁATNIE.

Umów się z nami już dziś!

Rezerwuję pompę w dofinansowaniu

– zostaw swój numer. Oddzwonimy w ciągu 28 sekund!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Pompy Ciepła Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.

Rozwiń Ukryj

Skorzystaj z dofinansowania, nie czekaj aż okazja przepadnie, a przerwane łańcuchy dostaw spowodują, że nie będziemy mogli tak szybko przygotować  dla Ciebie refundowanej instalacji. Na razie jeszcze mamy w magazynach zasoby, ale sytuacja gospodarcza może się zmienić w każdej chwili, a ceny mogą drastycznie wzrosnąć. 

Nie pozwól na to, by taka okazja przepadła! Jak zamówić nasze instalacje?

1.     Wypełnij prosty formularz – Skontaktuje się z Tobą doradca energetyczny Duneko celem kwalifikacji do instalacji pompy ciepła.

2.     Umówienie terminu bezpłatnego audytu przedwykonawczego z doradcą energetycznym Duneko.

3.     Pomoc w dopasowaniu bezzwrotnego dofinansowania do 60 485 zł (mamy 100% skuteczność) oraz dobraniu atrakcyjnych ekorat z odroczonym terminem spłaty.

4.     Montaż certyfikowanej Pompy Ciepła Duneko oraz gwarancja naszej niezawodności i uznania dla współpracy z naszą firmą!

Dom Magdy Gessler

Dosyć! Przestańcie płacić absurdalne koszty za ogrzewanie. Odbierzcie jeszcze dzisiaj, dofinansowanie na sprawdzoną, najlepszą pompę ciepła od DUNEKO! Ogrzejcie dom, zadzwońcie teraz!

CEZARY ŻAK POLECA DUNEKO SETKOM TYSIĘCY FANÓW W INTERNECIE

„Koniec przepłacaniem za ogrzewanie , koniec z węglem, ekogroszkiem, gazem. Pompa ciepła – to najbardziej wydajna i wygodna forma ogrzewania. Ja osobiście polecam pompę ciepła od DUNEKO, wiecie dlaczego? Nie dość że załatwią wam dofinansowanie, dobiorą pompę ciepła to jeszcze zainstalują i dostaniecie najdłuższą gwarancję, naprawdę warto. Polecam, Cezary Żak „