duneko mikro

Kluczowe wartości DunekO

– drogowskazy w naszej podróży.

Rodziny i ciepło w ich domu, to drogowskaz oraz horyzont działalności Duneko Polska Sp. z o.o.

Magda Gessler przy pompie ciepła

Dom Magdy Gessler

Dosyć! Przestańcie płacić absurdalne koszty za ogrzewanie. Odbierzcie jeszcze dzisiaj, dofinansowanie na sprawdzoną, najlepszą pompę ciepła od DUNEKO! Ogrzejcie dom, zadzwońcie teraz!

Group 1107

CEZARY ŻAK POLECA DUNEKO SETKOM TYSIĘCY FANÓW W INTERNECIE

„Koniec przepłacaniem za ogrzewanie , koniec z węglem, ekogroszkiem, gazem. Pompa ciepła – to najbardziej wydajna i wygodna forma ogrzewania. Ja osobiście polecam pompę ciepła od DUNEKO, wiecie dlaczego? Nie dość że załatwią wam dofinansowanie, dobiorą pompę ciepła to jeszcze zainstalują i dostaniecie najdłuższą gwarancję, naprawdę warto. Polecam, Cezary Żak „

Cezary Żak przy pompie ciepła

Odpowiedzialność – Spoczywa na nas potężna odpowiedzialność aby zapewnić w Twoim domu nie tylko wydajność i oszczędność – także ciepło w każdej sytuacji. W trosce o Twoje dobro, na naszej fladze dumnie te odpowiedzialność niesiemy. Reagujemy błyskawicznie w każdej sytuacji, ponieważ masz dla nas znaczenie.

Rzetelność- Odnajdujemy piękno w dokładności i precyzji. Nie rozliczamy innych, rozliczamy siebie. Nie potrzebujemy słów, ponieważ tysiące zadowolonych osób świadczą same za siebie.

Rezerwuję pompę w dofinansowaniu

– zostaw swój numer. Oddzwonimy w ciągu 28 sekund!

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Polska Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.

Rozwiń Ukryj
zabezpieczone
duneko mikro

posłuchaj wypowiedzi naszych klientów

odkryj korzyści, które przynosi instalacja pomp ciepła od duneko

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

Empatia i troska- Źródłem szczęścia jest zawsze poczucie bezpieczeństwa. Nasza działalność to czynny opór przeciwko galopującym cenom energii i ogrzewania, dla Twojej niezależności , dla Twego bezpieczeństwa – aby nie tylko istnieć. Aby żyć.

Docenienie – Pompa ciepła od Duneko, która niestrudzenie i niezauważenie towarzyszy Ci w domu przynosi ciepło. Doceniamy to, że możemy poznawać wnętrze Twojego domu przynosząc mu ciepło, mimo że jesteśmy cały czas na zewnątrz. Twój wybór Duneko, znaczy dla nas tak wiele.

duneko mikro

Duneko pompy ciepła

To nie postęp, to przełom

image 4

Mianowany PRZEZ PREZYDENTA

Profesor dr. hab Andrzej J. Nowak
Dział Badań i rozwoju DUNEKO, konsultant naukowy

Podstawy termodynamiczne, technologia i aktualny system wsparcia dla obywateli powodują, że pompa ciepła jest dzisiaj najkorzystniejszym rozwiązaniem dla użytkowników indywidualnych celem ogrzania domu.

Profesor dr. hab Andrzej J. Nowak
Opłacalność pomp ciepła względem innych źródeł ogrzewania

Liczby mówią
same za siebie!

Pompa ciepła to najtańsza forma ogrzewania na świecie. Idź z duchem rozwoju technologii technik cieplnych wykorzystując termodynamikę do granic możliwości.
3 KLUCZOWE FUNKCJE : ogrzewanie, chłodzenie i grzanie wody użykowej.
65 °C EKSTREMALNIE WYSOKA TEMPERATURA na wyjściu z pompy ciepła.
-25 °C SKRAJNIE NISKA TEMPERATURA zachowania wydajności pompy ciepła.
COP = 5,6 ULTRA WYSOKI WSPÓŁCZYNNIK dostarczonego ciepła do ilości energii elektrycznej zużytej przez pompę

Zobacz co mówią o nas

Gwiazdy, Naukowcy oraz klienci