Zostań certyfikowanym instalatorem Duneko

Zgłoś się teraz (poniżeJ)

Zostań certyfikowanym instalatorem Duneko

Pracuj z nami i zostań certyfikowanym instalatorem Duneko. Możesz pracować w Duneko – firmie, która nie tylko instaluje pompy ciepła, ale również odmienia życie ludzi na lepsze. Dbamy nie tylko o naszych klientów, ale również o pracowników. 

  • Instaluj urządzenia OZE
  • Zadbaj o środowisko
  • Rozwijaj swoją działalność
  • Rozwijaj się razem z nami
  • Zostań naszym Instalatorem

Dlaczego warto z nami współpracować?

Indywidualne warunki współpracy

W zależności od Twojej specjalizacji i wiedzy możemy zaproponować Ci indywidualne korzystne warunki współpracy. 

Wykwalifikowana kadra

Jesteśmy firmą o szczególnie wysokich kompetencjach technicznych. Inwestujemy w Działy Techniczne i Rozwojowe, jak również w zaplecze konstrukcyjne. Wprowadziliśmy autorski system doboru pomp ciepła, który został zakwalifikowany w Urzędzie Patentowym. Stawiamy na rozwój i doświadczenie.

 Wypełnij formularz kontaktowy, i zostań certyfikowanym instalatorem Duneko!

Zgłoszenie o pracę

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli DUNEKO Pompy Ciepła Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.

Rozwiń Ukryj