duneko mikro

Najczęściej zadawane

Pytania FAQ

Mamy oddziały w prawie każdym regionie Polski, główna siedziba w Warszawie, a DUNEKO to polski koncern.
DUNEKO to polska firma z wieloletnim doświadczeniem wraz z szwajcarskim kapitałem inwestycyjnym spółki akcyjnej OROTAL.

Główna siedziba znajduje się w centrum Warszawy na ul. Łuckiej 20, jednak pracujemy ogólnokrajowe i mamy pracowników we wszystkich regionach polski, np. nasz profesor i ekspert merytoryczny z Katedry Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej Andrzej J. Nowak, stacjonuje między Gliwicami, a Wiedniem, gdzie także wykłada.

Mamy każdy rozmiar i rodzaj pomp ciepła, najlepszą technologię dlatego wiele gwiazd i naukowców poleca DUNEKO. Specjalizujemy się w najbardziej wydajnych energetycznie pompach ciepła powietrze – woda wraz z całym dodatkowym sprzętem. Dla przykładu, Duneko jest producentem buforów i zasobników które od wewnątrz mają szkliwioną emalię a od zewnątrz, najgrubszą izolację termiczną na rynku, przez co zostawiają w tyle innego rodzaju urządzenia które próbują imitować Duneko.

Pytaniem zasadniczym jest, ile Państwo zyskują przy instalacji pompy ciepła. Na ten moment, dostępne są dofinansowania Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, więc to Państwo Polskie płaci za montaż i zakup urządzenia. Nie da się jednak ocenić dokładnego kosztu ze względu na unikalną budowę każdego domu oraz danej strefy klimatycznej. Jedyne co gwarantujemy, że nasza oferta będzie najkorzystniejszą ofertą na rynku oraz gwarantujemy zapewnienie dofinansowania – mamy 100 % skuteczności.

Oferujemy jedną z najdłuższych gwarancji na rynku. Pompa ciepła DUNEKO jest na lata, nie na lato. Oferujemy 10 lat na technologię grzewczą w obiegu zwrotnym czyli jedną z najbardziej newralgicznych części oraz 5 lat na całą pompę ciepła. Istnieją możliwości rozszerzenia gwarancji. Zawsze jesteśmy obok klientów którzy są dla nas partnerami.

Nasz produkt jest najbardziej polecanym produktem w Polsce, doceniło go wiele gwiazd jak Cezary Żak i Magda Gessler którzy pokazali milionom fanów pompę ciepła od DUNEKO u siebie w domu! Natomiast odznaczony przez Prezydenta wybitny profesor dr. hab Andrzej J. Nowak z Politechniki Śląskiej jest naszym konsultantem naukowym. Mamy najdłuższą gwarancję na rynku, ponieważ produkt jest najbardziej niezawodny. Duneko to nie postęp. To przełom – najwyższa klasa energetyczna i wydajność. Zrobimy wszystko od początku do końca, od audytu, przed dobór, montaż i serwis na lata. Z nami zapomnieć można o kosztach za ogrzewanie. Załatwiamy pewne dofinansowanie a nasz algorytm doboru pomp objęto zgłoszeniem patentowym.

Rozwijamy trend, ponieważ od 40 lat znana jest technologia pomp ciepła która została drastycznie ulepszona w ostatnich 10 latach podczas których komercjalizujemy w Polsce najbardziej wydajne energetycznie rozwiązanie – pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, bufory, zasobniki i rozwiązania cieplne.

Aby oferta przeszła największe oczekiwania, musimy przeprowadzić audyt inżynierski i wtedy prześlemy na maila ofertę po opracowaniu perfekcyjnego doboru gdzie wykorzystujemy nasz autorski algorytm doboru urządzenia który objęto zgłoszeniem patentowym. Zadzwoń do nas dzisiaj i odbierz bezpłatny audyt oraz rozmowę z doradcą.

POLSKI SERWIS, POLSKA GWARANCJA, POLSKI PRODUCENT. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie – dobrze trafiłeś. Mamy doświadczenie. Wybierają nas nie tylko gwiazdy jak Magda Gessler czy Cezary Żak którzy milionom swoich fanów polecają Duneko Polska Sp. z o.o. Duneko to najdłuższa gwarancja, więc pewne i pełne bezpieczeństwo.
Oferujemy największa wydajność grzewczą A+++ . Ponadto nasze doświadczenie i 100 % skuteczność w uzyskiwaniu dofinansowań, czynią nas pierwszym wyborem. Nie doradzamy jak uzyskać dofinansowanie, wypełniamy wniosek za Ciebie i gwarantujemy, że je otrzymasz.

Duneko jako producent buforów i zasobników o najgrubszej izolacji na rynku oraz konstrukcji stalowej, posiada pełną dostępność technologii dla konsumentów którzy pokładają zaufanie w zakresie ogrzania ich domu rodzinnego naszej firmie.

Od realizacji dofinansowania, instalujemy pompę w terminie 4-5 tygodni. Sam proces montażu trwa maksymalnie dwa dni. Jeżeli przeprowadzamy go w zimę, podłączamy alternatywne źródło ogrzewania domu, przez co pompa ciepła, pozostanie cichym, niezauważonym – a jednak kluczowym bohaterem Twojego domu, który zapewni Ci niestrudzone działanie oraz niegasnące ciepło.

Ze względu na to, że jesteśmy jedną z większych firm w Polsce, posiadamy na ten moment stany magazynowe, aczkolwiek nie ukrywamy, że dostępność się ogranicza ze względu na skokowo rosnący popyt i zapotrzebowanie ludzi na pompy ciepła. Warto reagować teraz, dopóki są dostępne urządzenia oraz możliwe dofinansowania.

Tak, nasza firma oferuje także instalacje w najlepszej cenie skrajnie wydajnych paneli fotowoltaicznych wraz z pompą ciepła. W ten sposób, jesteś w stanie uzyskać nie tylko bezpłatną energię elektryczną która zasili cały dom i pompę ciepła ale także w najbardziej wydajny sposób ogrzać dom i wodę bez węgla, gazu, peletu czy ekogroszku.

Dobrze trafiłeś! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zrób pierwszy krok teraz i zadzwoń do nas!

duneko mikro

posłuchaj wypowiedzi naszych klientów

odkryj korzyści, które przynosi instalacja pomp ciepła od duneko

„Dostaliśmy 49 500 zł dofinansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

„Proces montażu był bardzo szybki i sprawny, w ciągu dwóch dni pompa już działała.”

„Pompa ciepła jest bezobsługowa i bezawaryjna. Dużo zaoszczędziłem.”

„To ostatni moment na dofinansowanie. Polecam fotowoltaikę i pompę ciepła Duneko.”

Zobacz co mówią o nas

Gwiazdy, Naukowcy oraz klienci