Autor wpisu: Zespół DUNEKO – eksperci zajmujący się energetyką oraz termodynamiką.  Specjalizują się w odnawialnych źródłach energii, w tym pompach ciepła i panelach słonecznych.

Cezary Żak stojący przy polskiej pompie ciepła o duneko
|

Polska pompa ciepła – dlaczego warto działać teraz?

Polskie pompy ciepła – pewna inwestycja w przyszłość

Wyobrażasz sobie ciepły dom, całkowicie niezależny od dostaw opału i sytuacji gospodarczej? Nie musisz już dźwigać węgla lub innego surowca, martwić się, że ceny znów idą w górę, zapewniać dostaw i przechowywać opału?

Twój dom jest czysty i ekologiczny, ponieważ nie tworzysz już energii ze źródeł kopalnych. Korzystasz z energii, ziemi, powietrza lub wody, a ona za pomocą pompy ciepła przetwarzana jest na ciepło (lub chłód) dla Twojego domu. Nie musisz się o nic martwić- korzystasz z odnawialnego źródła energii, więc jej nie zabraknie nigdy.

Nasze pompy ciepła od DUNEKO są produkowane przez polską firmę z polskim serwisem, a dzięki użyciu szwajcarskich rozwiązań technologicznych firmy OROTAL Commodities Trading SA, możesz liczyć na produkty najwyższej jakości. Do tego jako jedyna firma na rynku organizujemy pełną i kompleksową obsługę BEZZWROTNEGO DOFINANSOWANIA poprzez występowanie w imieniu klienta o refundacje w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej..

Mamy przetartą drogą i robimy to na bieżąco, dlatego możesz liczyć na pozytywny wynik. Obecnie w DUNEKO mamy 100 % skuteczności w uzyskiwaniu dofinansowań. Nie czekaj, aż rządowa pula się skończy i zostaniesz z nieefektywnym i drogim systemem ogrzewania lub karami za stosowanie niebezpiecznych dla środowiska rozwiązań. Zadbaj o siebie, swoją rodzinę i całą planetę. Skorzystaj z dofinansowania już dziś i umów się na konsultację!

Dobrze trafiłeś! Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zrób pierwszy krok teraz i zadzwoń do nas!

Odkryj, dlaczego DUNEKO polecają największe gwiazdy w Polsce – sprawdź nas!
Wiesz co jest dla nas największą nagrodą za wykonywaną pracę? Uśmiech klienta, jego uznanie i powrót do nas w przypadku kolejnych inwestycji, a także polecenie nas innym. Nasi klienci polecają sobie nasze produkty firmy DUNEKO – to dla nas największy dowód uznania i jakości. Wysoki poziom usług chwalą sobie nawet gwiazdy – polecają nas Magda Gessler, Cezary Żak oraz wiele innych.

Nasze rozwiązania technologiczne i produkty są sprawdzone. Dział badań i rozwoju Duneko nadzoruje sam profesor odznaczony przez Prezydenta Rzeczpospolitej oraz profesor zwyczajny Politechniki Śląskiej prof. dr. hab Andrzej J. Nowak. Każdy klient to dla nas skarb. Naszą filozofią jest towarzyszenie na każdym etapie kontaktu w programie czterech kroków.

Przed zakończeniem programu, data wygasa już wkrótce!

Zobacz dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

  1. Bezpieczeństwo – Jesteś niezależny od gospodarki, skaczących cen paliw, dostawców, kolejek dostaw, problem z dostawami, wydobyciem.
  2. Oszczędzasz – Twoje rachunki za ogrzewanie praktycznie przestaną istnieć- zapłacisz tylko za energię elektryczną potrzebną do funkcjonowania pompy, a to średnio zaledwie 20 procent przeciętnych rachunków za ogrzewanie w przeciętnym gospodarstwie. Niskie koszty eksploatacji zapewniają nowoczesne technologie zastosowane w naszych pompach ciepła DUNEKO. Zdalna obsługa ze smartfona, system automatycznego sterowania na podstawie odczytów, czy też wyjątkowo cicha praca pompy to tylko niektóre zalety naszych urządzeń.
  3. Jesteś ekologiczny – pompy ciepła nie produkują żadnych spalin, są więc możesz się cieszyć czystym powietrzem. Nie płacisz też kar ani sankcji związanych z zakazami używania kotłów na paliwa kopalne, które już są zapowiedziane przez rząd i UE.
  4. Możesz mieć zapewnione ogrzewanie domu i ciepłą wodę użytkową za naprawdę niewielkie pieniądze – jeśli skorzystasz z dofinansowania nowa pompa ciepła Twoje życie zmieni się raz na zawsze. Nie czekaj, aż sytuacja gospodarcza się zmieni, a rząd zamknie nabór wniosków na refundację!
  5. Pomagamy we wszystkim – nie jesteś sam! Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie formalności – od audytu domu i sprawdzenia, czy obejmie Cię dofinansowanie, dobranie sprzętu według algorytmu objętego zgłoszeniem patentowym, aż po montaż i serwis. Żadna inna firma oprócz DUNEKO nie zapewni Ci takiej obsługi!
  6. Najdłuższa gwarancja w Polsce! – Oferujemy Ci 10-letnią gwarancję na przepływową aparaturę dogrzewającą pompy ciepła na powrocie wody zimnej i 5 lat na całe urządzenie pompy ciepła. Istnieje możliwość rozszerzenie gwarancji !
  7. Serwis na miejscu i dostępność części – Jako polska firma, posiadamy serwis i części na miejscu, w każdej chwili w razie jakiegokolwiek problemu jesteśmy pod ręką, reagujemy natychmiastowo tego samego dnia. To my odpowiadamy za jakość produktów przez nas sprzedawanych jako firma, dlatego zakup od nas, jest bezpieczny – gwarantujemy ciepło, wydajność.
  8. Serwis rozpoczynamy w ciągu 180 minut od zgłoszenia telefonicznego. Każdy klient ma przypisanego dedykowanego opiekuna, który pozostaje w pełni dyspozycyjny dla klientów DUNEKO. Następnie wysyłamy ekipę serwisową, która natychmiastowo realizuje gwarancję. Awaryjność naszych urządzeń jest znikoma, dlatego DUNEKO oferuje najdłuższą gwarancję na rynku.

Nie czekaj, aż będzie za późno- zamów konsultację z naszymi specjalistami już dziś i dowiedz się, czy Twój dom kwalifikuje się do programu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu, doboru pomp i wypełniania wniosku do gminy krok po kroku, towarzysząc Ci w tym całym procesie.

Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak

Autorski nadzór merytoryczny nad artykułami prowadzi Profesor Zwyczajny Andrzej J. Nowak – Przedstawiciel Polski w EUROTHERM Committee Unii Europejskiej z Zakładu Przepływu Ciepła i Energetyki Jądrowej, profesor Politechniki Śląskiej cytowany według Google Scholar 3437.

Prof. dr hab. inż. Andrzej J. Nowak specjalizuje się w modelowaniu matematycznym procesów przepływu ciepła, numerycznej mechanice płynów, sprzężonych procesach transportu ciepła i masy, procesach zmiany fazy, problemach odwrotnych w wymianie ciepła, procesach wymiany biociepła, równaniach stanów gazów rzeczywistych, pompach ciepła i zastosowaniach strumienic w chłodnictwie, równowadze chemicznej w roztworach czynników rzeczywistych.

Biografia, przebieg pracy i osiągnięcia naukowe:
Profesor zwyczajny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, od października 2007. Ponadto profesor zwyczajny, Uniwersytet Neapolu „Parthenope”, od czerwca 2019,
Profesor nadzwyczajny tytularny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, od maja 2005,
Cytowalność prac Profesora Andrzeja J.Nowaka wynosi 2452 na podstawie Google Scholar.
Profesor nadzwyczajny, Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskie, 1 maja 2003 – 4 kwietnia 2005
Profesor wizytujący, Wessex Institute of Technology.
Współorganizator i organizator międzynarodowych konferencji naukowych w tym: Europejskiej Konferencji Nauk-termalnych European Thermal-Sciences Conference zorganizowanej pod auspicjami Komitetu EUROTHERM, 19-23 czerwca 2016, Kraków, Polska.

Zobacz film i dowiedz się więcej

Zobacz również