Cieszymy się, że wybrałeś/aś karierę:

Monter – Instalator pomp ciepła

Najbardziej polecana
firma pomp ciepła
w Polsce!

opinie 1
logo trophy instalatorzy
poland 162393 480
eu flag
krolikowska cover video

DUNEKO Polska serdecznie wita nowych kandydatów, którzy pragną dołączyć do naszego zespołu dynamicznych profesjonalistów w branży energii odnawialnej. Zapraszamy Cię do odkrycia naszych różnorodnych możliwości kariery zawodowej, związanych z technologią energii odnawialnej, sprzedażą, montażem, realizacją projektów, badaniami i wiele innych.

1 Step 1
Ile lat doświadczenia posiadasz?

Informujemy, że Administratorem danych jest LGF Sp. z o.o Sp. k oraz DUNEKO POMPY CIEPŁA Sp. z.o.o.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Stanowisko
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Niezależnie od Twojego doświadczenia i specjalizacji, w DUNEKO Polska z pewnością znajdziesz pasującą do Ciebie ścieżkę rozwoju podczas tworzenia
zrównoważonej przyszłości dla naszej planety.

Czekamy na Ciebie!

Z DUNEKO pracują najlepsi.

– Poznaj gwiazdy które polecają naszą firmę.

Line 6
Line 6
Cezary Żak - przy pompie ciepła zamontowanej do domu

Cezary Żak

Nie dość że załatwią Wam dofinansowanie, dobiorą pompę ciepła to jeszcze zainstalują i dostaniecie najdłuzszą gwarancję. Naprawdę warto. Polecam, Cezary Żak

Małgorzata Ostrowska Królikowska

POLECAM DUNEKO, NAPRAWDĘ WARTO
janowski cover movie

Robert Janowski

MAM POMPĘ CIEPŁA OD DUNEKO I SZCZERZE POLECAM
gessler c

Magda Gessler

Odbierzcie jeszcze dzisiaj, dofinansowanie na sprawdzoną, najlepszą pompę ciepła od DUNEKO. Polecam całym sercem, Magda Gessler

Opis stanowiska

NAZWA STANOWISKA

O NAS

Jesteśmy DUNEKO – polską firmą z międzynarodowym wektorem. Naszym celem jest dawanie Polakom skutecznych rozwiązań cieplnych, które przynoszą oszczędność, zysk i bezpieczeństwo. Przez ostatnie lata funkcjonowania, wypracowaliśmy metody pozyskiwania bezzwrotnych dofinansowań na instalację i zakup pomp ciepła, mając 100% skuteczność w uzyskiwaniu dotacji. W związku z planami poszerzenia działalności na całą Polskę, do jednego z naszych działów poszukujemy specjalisty na stanowisko Monter Instalator Pomp Ciepła.

ADRES BIURA

DUNEKO Polska Sp. z o.o.
ul. Łucka 20 lokal 1102,
00-845 Warszawa

Obszar działania

Cała Polska

FORMA PRACY

praca w terenie

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Montaż i uruchamianie pomp ciepła.
  • Montaż zbiorników i modernizacja kotłowni.
  • Demontaż istniejącego pieca.
  • Praca z zespołem montażowym.
  • Konserwacja, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń.
  • Kupowanie materiałów instalacyjnych w hurtowniach.

NASZE WYMAGANIA

  • Pełna gotowość do wyjazdów służbowych – pracujemy w terenie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność montowania elementów elektrycznych.
  • Bardzo mile widziane uprawnienia SEP oraz F.GAZ.

TO OFERUJEMY

  • Jasny system wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki.
  • Stabilność współpracy – ciągłość zleceń, 2 montaże w tygodniu (8 montaży w miesiącu).
  • Opiekę koordynatora (umówiony harmonogram prac, zapewnienie logistyki, dostawy kompletnego sprzętu, pomoc techniczną).
  • Rozwój – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE.
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy na stanowisko Brygadzisty.

Czujesz, że to stanowisko dla Ciebie? Aplikuj!

Odkryj dekalog wartości DUNEKO

podkr
Prostokat 17 c

Odpowiedzialność Społeczna i Środowiskowa: Nasza Misja.

DUNEKO nie tylko działa na rzecz transformacji energetycznej, ale również odgrywa aktywną rolę w społeczeństwie i dba o środowisko naturalne. Wierzymy, że biznes może być głównym źródłem pozytywnych zmian, a my stawiamy sobie za cel tworzenie zrównoważonych rozwiązań dla przyszłych pokoleń.

Prostokat 17 kopia c

Ludzie – na szczycie naszych wartości.

W DUNEKO wierzymy, że nasi pracownicy stanowią najważniejszy kapitał firmy. Dlatego z ogromnym zaangażowaniem wspieramy ich rozwój zawodowy i osobisty. Umożliwiamy dostęp do unikalnych szkoleń, programów rozwojowych oraz zapewniamy indywidualne wsparcie w realizacji ich celów kariery. Kładziemy nacisk na zróżnicowane ścieżki rozwoju, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce i rozwijać swoje talenty w sektorze energii odnawialnej.

Prostokat 17 kopia 2 c

Innowacyjność i Pasja: Nasze Projekty.

W DUNEKO nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. Jako jedyna firma w Europie opracowaliśmy własny algorytm doboru mocy pompy ciepła który trafił do Urzędu Patentowego RP. Tworzymy rozwiązania, które mają realny wpływ na walkę ze zmianami klimatu i przyczyniają się do stworzenia lepszej przyszłości dla naszej planety oraz powietrza przyszłych pokoleń.

Prostokat 17 kopia 3 c

Nasza Ekipa: Energia Przyszłości.

Dołączając do DUNEKO, dołączasz do zespołu entuzjastów, którzy chcą zmieniać świat na lepsze. Dajemy Ci możliwość nie tylko pracy, ale również aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia przyszłości zrównoważonej energetyki. Tworzymy atmosferę, w której doceniane są pomysły, kreatywność i determinacja, a współpraca i wsparcie są kluczowe dla naszych sukcesów. Poznaj nasz zespół ludzi otwartych, rozważnych i pracowitych.

sec subhero
Prostokat 17 kopia 4 c

Corporate Social Responsibility: Nasza Siła dla Dobra

W DUNEKO wierzymy, że biznes powinien mieć pozytywny wpływ nie tylko na swoje otoczenie, ale także na całe społeczeństwo. Dlatego z dumą angażujemy się w Corporate Social Responsibility (CSR) i podejmujemy inicjatywy, które wspierają rozwój społeczności lokalnych i ochronę środowiska naturalnego.

Prostokat 17 kopia 5 c

Wspieranie Społeczności: Wszyscy Razem

Jesteśmy głęboko związani z miejscem, w którym działamy. Nasza firma chce aktywnie wspierać lokalne inicjatywy i organizacje charytatywne, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców naszych społeczności. Dążymy do wzmacniania edukacji, zdrowia i infrastruktury, aby przyczynić się do długotrwałej pozytywnej zmiany.

Prostokat 17 kopia 6 c

Etyczne Podejście: Nasza Kultura Biznesu

W DUNEKO uczciwość, etyka i szacunek są fundamentami naszego działania. Angażujemy się w uczciwe praktyki biznesowe, zarządzanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz dbamy o przejrzystość w naszych działaniach. Dążymy do tworzenia partnerskich relacji z naszymi interesariuszami, włączając w to klientów, pracowników, dostawców.

Prostokat 17 kopia 7 c

Zrównoważone Działanie: Nasz Wkład dla Ziemi

W trosce o naszą planetę, konsekwentnie dążymy do minimalizacji naszego śladu ekologicznego. Nasze pompy ciepła i panele fotowoltaiczne są wyborem przyjaznym dla środowiska, redukując emisję dwutlenku węgla i wspierając transformację w stronę czystych źródeł energii. Ponadto, w naszych codziennych operacjach stosujemy zrównoważone praktyki, zmierzając do osiągnięcia neutralności węglowej.

Prostokat 17 kopia 8 c

Partnerstwo dla Ziemi: Nasze Inicjatywy Ekologiczne

Nasza odpowiedzialność wobec środowiska prowadzi nas do aktywnego uczestnictwa w różnorodnych inicjatywach ekologicznych. Współpracujemy z organizacjami i instytucjami, aby chronić unikalne ekosystemy, propagować edukację ekologiczną oraz podjąć wspólne działania na rzecz rozwoju ekologicznych technologii. Naszym celem jest pozostawienie pięknej i zdrowej planety dla przyszłych pokoleń.

Prostokat 17 kopia 9 c

Twórz Z Nami Lepszą Przyszłość

Dołączając do DUNEKO, dołączasz do zaangażowanej społeczności, która nie tylko dba o swoją karierę, ale również ma realny wpływ na przyszłość naszej planety. Razem pracujemy nie tylko dla własnego sukcesu, ale także dla dobra społeczeństwa i środowiska naturalnego. Przyjdź i stwórz z nami lepszą przyszłość dla wszystkich.

Praca z DUNEKO

same korzyści w zasięgu Twojej dłoni.

Line 6
Line 6
crosscircle

Pensja

Oferujemy najwyższe wynagrodzenie w branży OZE.

crosscircle

Lokalizacja

Praca w Twoim rejonie Polski. Działamy w całej Polsce lokalnie, myśląc globalnie.

crosscircle

Rozwój i szkolenia

Oprócz talentu i osobowości, mianownikiem sukcesu jest Twoja determinacja. Jeżeli chcesz, legendy polskiej sprzedaży nauczą Cię czym jest perswazja.

crosscircle

Bezpieczeństwo i kariera

Twój sukces, to nasz rozwój. Działamy
w jednej drużynie.

duneko cytaty

Dołącz do nas, Duneko to najlepsze co Cię może spotkać.

To co najbardziej
mi się podoba,
że zawsze wspiera mnie zespół.

Mamy osoby w każdym wieku. To super, że nasza firma łączy różne generacje, różne osobowości i różne kompetencje.

To co dla mnie
jest najważniejsze,
że zmieniamy życie naszych klientów
na lepsze.

Możesz męczyć się i nadal
tracić czas albo odkryć radość
zmiany i nowej kariery.

TY WYBIERASZ.

1 Step 1

Stanowisko
prof

Dlaczego nie widzimy DUNEKO na
podium firm oferujących pompy ciepła?

– Dlatego, że DUNEKO widzimy
na pierwszym miejscu.

DUNEKO Pompy ciepła i fotowoltaika to firma która powstała z fuzji dynamicznej polskiej spółki LGF- z 8 letnim doświadczeniem w branży OZE oraz szwajcarskiego inwestora OROTAL Commodities Trading SA oferującego pełną dostępność technologii w łańcuchu dostaw.

Dzięki stalowej determinacji, jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce oferującą instalację pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. Odpowiedzią na pytanie, dlaczego tak szybko się rozwijamy jest : satysfakcja klienta. Błyskawiczne montaże i oszczędności które nasi klienci dostrzegają, 100 % skuteczności w uzyskiwaniu dofinansowania za klienta, oraz obsługa pełna troski i uwagi.

Nasz dział badań i rozwoju DUNEKO, pod przewodnictwem Profesora zwyczajnego Andrzeja J. Nowaka – mianowanego przez Prezydenta RP który został przedstawicielem Polski w Eurotherm Committee sprawia, że oprócz jakości usługi, służymy naszym klientom także w zakresie solidnego merytorycznego wsparcia. Jako jedyna firma w Polsce, stworzyliśmy własny algorytm doboru mocy pompy ciepła, który przyjęto w Urzędzie Patentowym RP.

Patrzymy tam, gdzie wzrok innych firm nie sięga – widzimy DUNEKO w roli wiodącego podmiotu rynku ciepłownictwa i paneli słonecznych w Polsce. Nie na podium. Na pierwszym miejscu.

DUNEKO
Polska Sp. z o.o.

Dział Obsługi Klienta
[email protected]
22 600 73 73